Şarkıcı Fulin'e şok üstüne şok!

Fulin, yaşadığı şok üzerine sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Şarkıcı Fulin'e şok üstüne şok!
'Süper Kahraman' isimli albümüyle müzik piyasalarını hareketlendiren Fulin, twitter hesabının şokunu atlatamadan shoplanmış kimliğiyle şaşkına döndü.

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren güzel şakıcı Fulin, sosyal medya hedabı üzerinden bu sabah dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.Başarılı şarkıcı Instagram hesabı üzerinden shoplanmış ve üzerinde bazı bilgilerinin yer verildiği fotoğrafı paylaştı. 

Bu olay karşısında tepkisini shoplanmış kimliği paylaşarak belli eden Fulin, paylaşımının altına yapan kişiyi 'ti'ye alırcasına da bir not ekledi.

Şarkıcı Fulin, "85 li diye kimlik yaymıştınız, Şimdi de 99 lu muyum? Bu shoplardan bana da lazım bir öğretin acil. O değil de Osman Melisa uymamış.Tc yi kırmızıyla kapatıyosun diğer numaralar niye açık? Bu sefer inandırıcı değil bak" notunu eklemesi oldukça dikkat çekti.TWİTTER HESABI ASKIYA ALINDI

Fulin, shoplu kimlik olayının yanı sıra Twitter hesabının askıya alındığını gösteren bir paylaşımda bulunarak tepkisini gösterdi. Twitter hesabını açan ve kötü bir sürprizle karşılaşan güzel şarkıcı şakınlığını Instagram hesabı üzerinden takipçilere paylaştı.Kimliği shoplanarak sosyal medya üzerinde paylaşılan şarkıcının twitter hesabının da askıya alınması görünleri oldukça şaşırttı.

Bu durumu Instagram hesabı üzerinden takipçilerine paylaşan Fulin, artık yorumda bulunamaycağını belirterek, "Ergen ergen işler.. Twitter hesabım askıya alınmış:) Yakında instagram mı var?ne diyim ki....... Ben artık yorum yapmıyorum :)" notunu ekliyerek tepkide bulundu.ÖZEL İÇERİK - ERDİNÇ ARI
Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER