banner480

Sanatçı Yaşar'dan büyük itiraf! Artık şarkı...

Ünlü pop sanatçısı Yaşar geçtiğimiz günlerde Best FM'de Yasemin Şefik’in konuğu oldu.

Sanatçı Yaşar'dan büyük itiraf! Artık şarkı...

Ünlü pop sanatçısı Yaşar geçtiğimiz günlerde Best FM'de Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Burada hakkında bilinmeyenleri anlatan sanatçı büyük bir itirafta da bulunarak hayranlarını üzdü. 

ALBÜM HAZIRDI ANCAK...

Uzun süredir albüm çıkarmayan sanatçı Yaşar, “Albüm aslında iki yıl önce hazırdı. Ancak ülke olarak iyi dönemler yaşamadık. Bende öyle bir dönemde albüm çıkarmak istemedim. Milletin derdi başkaydı, o zaman o yaralara ilaç olmak zor olurdu.” 

90’lı yıllardan bugüne kadar müzik severlerin ilgi odağı olan Yaşar, Yasemin Şefik’in “O zamandan bu zamana iyi para kazandın mı?” sorusu üzerine; “İyi para kazandım ama bir kaç ev-arsa yatırım dışında çalışmadan yaşabilecek bir paraya sahip değilim” dedi.

İTİRAFIYLA HAYRANLARINI ÜZDÜ

Yasemin Şefik’in “Albümde neredeyse 9 şarkıyı Murat Güneş’ten almışsın. Şarkı yazmıyor musun artık?” sorusu üzerine Yaşar; “Eskiden o kadar iyi şarkılar yazdım ki, ne yazsam o yazdıklarım kadar iyi olmuyor. Onları geçemiyor. Artık öyle şarkı yazamıyorum. Sahneye odaklandım. Eskiden şarkı yazmaya odaklıydım. Murat ile harika bir uyumumuz oldu. O yazdı ben söyledim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482