banner480

Şahan Gökbakar bir kez daha baba oldu

Şahan Gökbakar ikinci defa baba olmanın tadına vardı. Ela ismini verdikleri kızının doğduğu müjdesini sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaşan ünlü oyuncu duygularını dile getirdi.

Şahan Gökbakar bir kez daha baba oldu

Sevilen oyuncu Şahan Gökbakar baba olmanın mutluluğunu bir defa daha tattı.

Başarılı oyuncu ve yönetmen Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisi ile yakaladığı başarının peşini bırakmıyor. En son çıkan Recep İvedik 5'in izlenme rekorları kırması üzerine her anını sevenleriyle birlikte sosyal medyadan paylaşan Şahan Gökbakar, aile hayatının gidişatı ile de parmakla gösterilen isimler arasında yer alıyor. 

Şahan Gökbakar Recep İvedik serisinin en sonu olan filmden elde ettiği başarının ardından izlenme oranlarını sevenleriyle paylaşarak onlarla birlikte mutlu olduğunu dile getiriyor. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye'de vizyona girdiği günden bu yana toplam 2 bin 500 salonun bin 260'ında gösterilen film, ikinci hafta sonunda 4 milyon 137 bin 075 izlenme rekoruna ulaşma başarısı gösterdi.  Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından paylaşım yaparak, "ikinci hafta sonunda bize rekor kırdırmaya devam ediyorsunuz. Gururluyuz. Beraberce gülmeye ve kahkaha atmaya devam. Çok teşekkürler" notunu ekledi. 

İKİNCİ BEBEĞİ DÜNYAYA GELDİ

Şahan Gökbakar çok çalışmanın azmi ile elde ettiği başarının yanında sade ve eğlenceli aile hayatı ile de büyük beğeni kazanıyor. Eşine olan sevgisini her fırsatta dile getirmekten kaçınmayan Şahan Gökbakar'ın, eşi ile birlikte yayınladığı videolar da izlenme rekorları kırıyor.

Eşine olan sevgisini yeni doğan kızına da mesaj olarak ileten Gökbakar, yeni dünyaya gelen kızına Ela adını verdiler. Bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482