Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti barıştı

Geçtiğimiz hafta 18 yıllık birlikteliklerini noktaladıkları haberleriyle gündeme gelen Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Bilinmeyenleri anlattı.

Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti barıştı

Geçtiğimiz hafta 18 yıllık birlikteliklerini noktalıkları haberleriyle gündeme gelen Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Ünlü çift canlı yayında barıştı.

'Gelinlik giymeyi çok isterdim' diyen Safiye Soyman'a Faik Öztürk '18 yılda en büyük pişmanlığım şudur keşke bir çocuğumuz olsaydı. Şimdi 16-17 yaşında olurdu. Bizimle baraber..." sözleriyle karşılık verdi.

Hayat arkadaşına canlı yayında evlilik teklifinde bulunan Faik Öztürk, gözyaşlarına hakim olamadı.   

"KANSER KORKUSU YAŞADIM"

Faik Öztürk, Safiye Soyman ile 1 ay süren ayrılığının nedeninin yaşadığı hastalık korkusu olduğunu söyledi. "Burada ilk defa açıklıyorum. Yaklaşık 1 hafta hastanede yattım. Ağır bir biyopsi geçirdim. Sonrasında çok sorun yaşadım. Tuvalete dahi gidemedim. gittiğim doktorlar yüzde 70-80 kansersin dediler. Temiz çıkınca rahatladım. Hastanede kaldığım süre içinde bana bir şey olma ihtimaline karşı Safiye'ye verilmek üzere bir mektup yazdım. Ben hayatım boyunca sorunlarımı ve sıkıntılarımı yalnız çözdüğüm için bu süreçte de yalnız kalmak istedim. Safiye’nin pek çok şeyden haberi yoktu" 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER