banner480

Rüzgar Erkoçlar baba olmak istiyor

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın yaptığı Bir Hülya Avşar Sohbeti’ne konuk olarak katılan Rüzgar Erkoçlar samimi açıklamalarda bulundu.

Rüzgar Erkoçlar baba olmak istiyor

Hülya Avşar’ın televizyon programına katılan Rüzgar Erkoçlar, yaptığı samimi açıklamalarla içini döktü. 26 yıllık yaşantısında kendi olmaya çalışma savaşı içinde olduğunu söyleyen Erkoçlar, bu dönemden sonra yaşadıklarını katıldığı televizyon programında anlattı.  

Rüzgar Erkoçlar, hayatının dönüm noktası olan kararı vermeden önce yaşadıklarını da anlattığı televizyon programında Hülya Avşar’a çektiği eziyetleri de açıkça anlattı.

''KADINLARA GÜVENİLMEZ''

Geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ile nişanlanan ve evlilik hazırlıkları yapan Rüzgar Erkoçlar, çocukları çok sevdiğini ve baba olma isteğini söyleyince Hülya Avşar şaşkınlığını gizleyemedi.  

Hülya Avşar’a baba olmak istediğini itiraf eden Rüzgar Erkoçlar, kadınlara güvenilmez şeklinde bir de açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, 14 Şubat'ta sevgilisi Tuğba Beyazoğlu’na evlenme teklif ederek evlilik yolunda ilk adımı atmış ve iki hafta önce de nişanlanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482