banner480

Rüzgar Çetin’in aracı satışa çıkarıldı

Geçtiğimiz yıl bir trafik kazasına karışan ve bu kaza sonucunda bir polisin şehit olmasına sebebiyet veren ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in kaza yaptığı otomobil satışa çıkarıldı.

Rüzgar Çetin’in aracı satışa çıkarıldı

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin'in 2016 yılında yaptığı kazada bir polis memurunun şehit olmasıyla sonuçlanan kazada kullanılan aracı, 150 bin liraya satışa çıkarıldı.
 
Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, İstanbul’un Beşiktaş semtinde geçtiğimiz yılın Ocak ayında kendi kullandığı otomobiliyle bir polis aracına çarpmış ve bu çarpmanın etkisi ile kazada polis memuru İsmet Fatih Alagöz şehit olmuş, Emre Tetik ise kazada ağır yaralanmıştı. Kazadan sonra olay yerine ekiplerin gözaltına aldığı Rüzgar Çetin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı. 239 gün tutuklu kalan Çetin, daha sonra verilen karar ile tutuksuz yargılanmak üzere tekrar serbest bırakılmıştı.
 
Olayın ardından mağdur olduğunu söyleyen Rüzgar Çetin, “Gazetede terörist gibi, katilmiş gibi yansıtıldım. Ticari hayatım bundan etkilendi” diyerek kendini savunmuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482