banner480

Rıza Kocaoğlu ve İrem Sak birlikte görüntülendi

Uzun bir süredir birlikte oldukları iddia edilen Rıza Kocaoğlu ve İrem Sak’ın, Taksim’de bulunan bir otelde yapılan partide oldukça samimi bir şekilde eğlendikleri haberi aralarında yaşanan aşk dedikodularını güçlendirdi.

Rıza Kocaoğlu ve İrem Sak birlikte görüntülendi

Rıza Kocaoğlu ve İrem Sak’ın, Pera Center Otel’de düzenlenen özel bir partide, sabah saatlerine kadar doyasıya eğlendikleri iddia edildi. Özel gecede, Rıza Kocaoğlu’na arkadaşı Barış Falay, İrem Sak’a ise ‘İçerde’ dizisinde rol alan Damla Colbay arkadaşlık etti.
 
Otel odasında düzenlenen özel partide samimi bir şekilde eğlendikleri söylenen ve sabaha kadar süren partiden 10 dakika ara ile ayrılan ünlü ikili kameralar tarafından görüntülendiklerini görünce rahatsız oldular. Magazin muhabirlerinin aşk sorularını yanıtsız bırakan ikiliden Rıza Kocaoğlu, otelden taksiyle ayrılmayı tercih ederken, İrem Sak ise arkadaşıyla birlikte minibüse binerek mekandan ayrıldı.
 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 13 ay Önce

"oldukça samimi bir şekilde" dediğinize göre "çok samimi" değillermiş anlaşılan değil mi? "Yeterince samimilermiş canım işte. Olabildiğince, şartlar elverdiğince samimiler" demek istiyorsunuz değil mi? Tabii bu yorumumu "oldukça" ne demek biliyorsunuzdur diye yapıyorum!

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482