banner480

Renkli Sayfalar'da Diva af diledi!

Kanal D'nin 'Renkli Sayfalar' adlı gündüz kuşağı programına Oya Aydoğan'ın ölümü ile ilgili olarak Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy'un diyaloğu damga vurdu.

Renkli Sayfalar'da Diva af diledi!

Kanal D'nin 'Renkli Sayfalar' adlı gündüz kuşağı programında Oya Aydoğan'ın ölümü ile ilgili olarak Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy programda canlı yayında yüzleşti.

Rahmetli Oya Aydoğan'ın ölümü ile ilgili olarak Lerzan Mutlu'yu suçladığı ifade edilen Bülent Ersoy'un Mutlu ile karşılaşması sosyal medyada günün konusu oldu.

Ersoy'un uzun uzun kendisini ifade ettiği programda ''Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Ben isteseydim kırmak isteseydim, ağlatmak isteseydim büyün yayınlara bağlanırdım. Az çok lafım da dinlenir. Bir atımda bulunduğumu duydunuz mu? Bu konuda yorum yaptım mı? Hayır. O bana anası diyordu. Anası ona bağırmıyor mu?'' şeklinde konuştu.

Lerzan Mutlu'nun o sırada gözyaşlarını tutamaması dikkat çekti.

Ersoy'un ardından konuşan Mutlu, ''Bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Benim canımın yanmasına siz sebep oldunuz. Büyük bir isim olduğunuz için buna sebep oldunuz.'' dedi.

Lerzan Mutlu'nun Diva'ya ''Sizi hiç affetmeyeceğim'' sözünden sonra ise Ersoy, ''İnsanları Alah affeder, insanlar değil'' yanıtını verdi. Konuşmaların sonuna doğru Bülent Ersoy adeta günah çıkarttı ve af diledi. Diva'nın bu yumuşak tavrı Lerzan Mutlu'yu bir nebze de olsa sakinleştirdi.ERSOY MUTLU'YA NE DEMİŞTİ?

"Oya'nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil. hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana.Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım."

Medyahaber.com - Detay Haber

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482