Pınar Teveoğlu'ndan iddialı sözler

Yeni albümüyle yıla damgasını vuran Megastar Tarkan, Harbiye'de açıkhava konserlerine devam ediyor. Pınar Tevetoğlu ile yaptığı sohbeti kaleme alan Suna Akyıldız'ın yazısında ‘’Belki de benimle evli olduğu için şanlı olan Tarkan’dır’’ sözleri yer aldı.

Pınar Teveoğlu'ndan iddialı sözler

Yeni albümüyle yıla damgasını vuran Megastar Tarkan, Harbiye'de açıkhava konserlerine devam ediyor. Pınar Tevetoğlu ile yaptığı sohbeti kaleme alan Suna Akyıldız'ın yazısında ise ‘’Belki de benimle evli olduğu için şanlı olan Tarkan’dır’’
 
Geçtiğimiz günlerde Suna Akyıldız Pınar Tevetoğlu ile yaptığı kısa sohbeti kaleme aldı. İşte o yazı:

‘‘Tarkan’ın 2 Temmuz’da başlayan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu konserleri pazartesi akşamı sona eriyor. Tarkan’ı izlemeye gittiğimde eşi Pınar Tevetoğlu’da oradaydı. Kendisine ‘’Eşinizin binlerce kadın hayranı var, ne kadar şanslısınız onunla evli olduğunuz için’’ dedim. Aldığım cevap şöyleydi:  ‘’Belki de benimle evli olduğu için şanlı olan Tarkan’dır’’Sosyal medyada Tarkan hayranları Tevetoğlu hakkında yorumlar yapmaya başladı. 

Öte yandan bu yazıdan sonra Pınar Dilek hakkında sosyal medyada ikiye bölündü. Özgüvenli kadın diye destekleyen de var, egolu diye eleştirende. 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER