Pınar Altuğ kocasını yere göğe sığdıramadı

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'ı yere göğe sığdıramadı.

Pınar Altuğ kocasını yere göğe sığdıramadı

Eşiyle aralarındaki yaş farkı nedeniyle sık sık eleştirilen Pınar Altuğ, konuşmaktan vazgeçmeyenlere tokat gibi cevap verdi. 

Ünlü moda tasarımcısı Fidan Şimşek'in düzenlediği lansmana son anda katılan oyuncu Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan'a övgüler dizdi. 43 yaşındaki Pınar Altuğ, 34 yaşındaki eşi Yağmur Atacan ile evlendiğinden beri aralarındaki yaş farkından dolayı sık sık eleştiriliyordu. Altuğ, "Yağmur muhteşem bir baba. Çok doğru bir adamdan çocuk yapmışım" diyerek eleştirilere tokat gibi cevap verdi.

"YAĞMUR MUHTEŞEM BİR BABA"

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ geçen günlerde babasına duyduğu özlemi anlatan bir fotoğrafı paylaşmıştı. Altuğ, eşi Yağmur Atacan'ı babasına benzetti, mutluluğunu şöyle dile getirdi: Çok şanslıyım ki şimdi kızımın babasıyla aynı benim babamla olduğu gibi bir ilişkisi var, Yağmur muhteşem bir baba. Çok doğru bir adamdan çocuk yapmışım. "Yağmur huzur ve güven veriyor"

Muhabirlerin "babanızla aynı özellikler eşinizde var mı?" sorusuna Altuğ, "Babamın özeliklerine benzer özellikler taşıyor. Ben babamın yanında huzurlu ve güvende hissederdim, kocamın yanında da aynı güveni ve huzuru istiyorum." dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 02:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER