banner480

Özge Ulusoy'u yıkan haber

6 yıllık bir birliktelikten 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy gördüğü haberle beyninden vurulmuşa döndü.

Özge Ulusoy'u yıkan haber

6 yıllık bir birliktelikten 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy gördüğü haberle beyninden vurulmuşa döndü. 

Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’da birlikte eğlenen Ahu Yağtu ile Hacı Sabancı’nın samimi tavırları basına düştü. Haberi gören baaşrılı manken-sunucu  Özge Ulusoy haberin aslını astarını öğrenmek için yakın arkadaşlarıyla irtibata geçip haberin maalesfki doğru olduğunu öğrendi. 

YAKIN ARKADAŞIYDI

6 yıllık sevgiliisyle dans edip samimi tavırlar sergileyen Ahu Yağtu Ulusoy'un yakın dostları arasındaydı.  Öyle ki Ulusoy, Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz’ın 2012’deki düğününe, Hacı Sabancı ile katılmıştı.6 yıl aşk yaşadığı Hacı Sabancı’dan 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy şunları söyledi: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.”

Hatırlarsanız Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile yakın arkadaştı. Ama Cansu’nun 5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlenmişti.

DEMET AKALIN'DAN TEPKİ

Bu haberi duyan Demet Akalın'da Yağtu'ya sosyal medyadan tepkisini göstererek;  “En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!” yazdı.

"Bİ DÜNYA MAÇ" WWW.SKYSKOR.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482