Özge Ulusoy Hacı Sabancı ayrılığına neden olan mesaj ortaya çıktı!

Magazin gündeminin en çok konuşulan ayrılıklarından biri olarak kayıtlara geçen Özge Ulusoy - Hacı Sabancı ilişkisi olay yaratmaya devam ediyor.

Özge Ulusoy Hacı Sabancı ayrılığına neden olan mesaj ortaya çıktı!
Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı arasındaki kriz bitecek gibi durmuyor!

Magazin gündemini sarsan son dönemdeki yaşananlar iki tarafın da gerilmesine sebep oldu. Hacı Sabancı'nın ayrılık sebebi olarak bir mesajlaşma olduğu öne sürülmüştü. Sabancı'nın Özge Ulusoy hakkındaki "Beni sevdiğini sanmıştım; ama yanılmışım, onun için bir projeymişim" sözleri gündem olmuştu.

Öte yandan Özge Ulusoy'un bu yazılıp çizilenler hakkındaki sessiz tavrı ise merak konusuydu. Ayrılık sonrası ilk kez konuşan güüzel manken, iddiaları ne yalanladı ne de doğruladı. OLAY SÖZLER: BU 'KARI'

Takvim'de yer alan habere göre Hacı Sabancı'nın ayrılık nedeni olarak gördüğü mesajlaşma ise ortaya çıktı. İddia edilen WhatsApp yazışmasına göre "Başımda bu karı oldukça evlenemeyiz. Ben sanki onun düşmanıyım. Artık Hacı'dan ne kopartırsam iyi. Londra'da bile rahat vermedi anası!" cümleleri olay yarattı.

İşte o konuşmanın görüntüsü;
Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı ise son iddiaların ardından evladına "Senin her zaman arkandayım" dedi.

Öte yandan Arzu Sabancı Ulusoy hakkında çıkan haberler için "Biten bir aşkın ardından söyleyecek bir şey yok" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER