banner480

Özge Ulusoy eski sevgilisinin dövmesini sildirdi

Ünlü model Özge Ulusoy ve işadamı Hacı Sabancı ayrılığının ardından ikili hakkında haberler gelmeye devam ediyor. 6 yıllık ilişkinin tamamen bitmesinin ardından Ulusoy kalan izleri silmeye devam ediyor.

Özge Ulusoy eski sevgilisinin dövmesini sildirdi

Sosyetik işadamı Hacı Sabancı'yla olan 6 yıllık ilişkileri evlilikle sonuçlanması bekleniyorken geçtiğimiz ay biten Özge Ulusoy, biten aşktan geriye kalan izleri silmeye başladı bile. Özge Ulusoy, ayrılığın ardından birlikte Sabancı ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmişti. Güzel model, şimdi de aşkının izini vücudundan sildi.

Hacı Sabancı'yla bir dargın bir barışık aşk yaşadığı ve bir türlü evlilikle sonuçlanmadığı ünlü model, 2012 yılında sevgilisinin adının baş harfi olan 'H'yi sol ayak bileğine kazıtmıştı. Ulusoy, ilk ayrılık sonrası bu 'H' harfini 'kalp' dövmesiyle kapattırdı.

Ünlü çiftin ayrılık nedeninin, Sabancı Ailesi'nin güzel modele vetosu ve sosyetik işadamının yaptığı çapkınlıklar olduğu konuşulmuştu.
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
gerçek aşk
gerçek aşk - 1 yıl Önce

özge hanım hacı beyi kalbinizden nasıl sileceksiniz üç günlük dünyada gurur yapayın evlenin mutlu olun ikiniz birbirinize çok seviyorsunuz hala vazgeçmeyin inşAllah barışırsınız ...

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482