banner480

Özge Ulusoy: Ahu Yağtu benim için bitmiştir!

Ahu Yağtu ile Hacı Sabancı'nın Emirgan'da bir gece kulübünde dans ederek öpüştükleri ortaya çıkınca Özge Ulusoy çıldırdı.

Özge Ulusoy: Ahu Yağtu benim için bitmiştir!

Ahu Yağtu ile Hacı Sabancı'nın Emirgan'da bir gece kulübünde dans ederek öpüştükleri ortaya çıkmıştı. Bunu öğrenen Özge Ulusoy adeta sarsıldı.

ESKİ SEVGİLİSİ YAKIN DOSTU İLE...

Çünkü eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu 'Dostum' dediği kişilerden biriydi.

Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz'ın 2012'deki düğününe Hacı Sabancı ile birlikte gitmişti. 6 sene boyunca aşk yaşadığı Hacı Sabancı'dan aylar önce ayrılan Özge Ulusoy'un ise sözleri sert oldu."Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum."

"Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm."

DEMET AKALIN DA SERT TEPKİ

Olayı duyan Demet Akalın, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla olay oldu. İşte Akalın'ın o paylaşımı;

"En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!"CANSU DERE İLE CEM YILMAZ...


Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile yakın arkadaştı ancak Cansu’nun 5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlenmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482