Okan Kurt'tan aşk dolu kutlama

Ünlü pop sanatçısı Demet Akalın ile Okan Kurt.2un evlilik yıldönümüne özel Demet'ten sonra eşi Okan'dan da aşk dolu bir mesaj geldi.

Okan Kurt'tan aşk dolu kutlama
3 Kasım 2011 yılında Okan Kurt ile dünya evine giren pop sanatçı Demet Akalın sosyal medya üzerinden evlilik yıldönümlerini kutladı.

İlk kutlamayı sanatçı Akalın yaparken hemen ardından da eşi Okan Kurt duygusal bir mesaj Instagram'dan yayınladı. Kurt Akalın'a sonsuz sevgisini dile getirerek aşk dolu bir yazı yazdı.

İşte Okan'ın o aşk dolu mesajı;

"Gece kulübe girdim, masama doğru geldim ve senle göz göze geldik, işte o an vuruldum sana. Söylenen hiç bir şarkıyı duymadım, aşktan kulaklarım duymaz oldu. Dizlerine bile aşık oldum ilk gece.  Bayramdan döndüğümüzden sonra Günaya gittik bir gece, ellerimi sıkı sıkı tutup bana "Beni sakın üzme" dediğin anda Allah'ıma söz verdim ben dahil seni kimsenin üzmesine izin vermiyeceğime yemin ettim. 
Seni tanıdığım güne, senin olduğum güne, seninle evlendiğim güne şükürler olsun. Hayatımda en önemli varlığım sensin. Ailemizin mutluluğu ve nünü kızımızın mutluluğuna Allah'ım nazarlardan korusun. Sen kalbinin güzelliğine deliler gibi aşık senin kocan.  İLK GÜN KÜ GİBİ , İLK GÜN KÜ ATEŞLE SEVDALINIM, SENİ ÇOK SEVİYORUM , BENİ HER AN MUTLU EDEN KADIN! "
Medyahaber.com
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER