banner480

Okan Kurt talep ediyor, Demet akalın servetine servet katıyor

Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın bir mekana gidip Instagram'da reklam yapması karşılığında dudak uçuklatacak bir ücret talep etti. Sahnelerin en çok kazanan isimlerinden olan Demet Akalın, şöhretini servetine servet katmak için kullanmaya devam ediyor.

Okan Kurt talep ediyor, Demet akalın servetine servet katıyor

Verdiği konserler ve albüm satışlarının yanı sıra rol aldığı reklam filmlerinden de yüklü miktarda para kazanan Akalın, son yıllarda popüler olan instagram sayesinde de epeyce para kazanıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir yemek zincirinin yetkilileri, Demet Akalın'ı restoranlarının birinde ağırlamak istedi. Ünlü popçu yerine Akalın'ın menajeri gibi görev alan eşi Okan Kurt'a ulaşan yetkililer, aldıkları cevapla şok oldu.

Kurt, ünlü popçunun mekanda çekilen fotoğraflarını sosyal medyada kullanmasını da isteyen yetkililere "Mekanınıza ailecek gelirsek bunun ücreti 60 bin TL" yanıtı verdi.

Okan Kurt, Demet Akalın'ın Instagram'daki tek bir paylaşımı için de 15 bin TL alacağını söyledi. Ünlü çiftin, ailece bedava ağırlanacakları mekanda sadece bir sosyal medya paylaşımı yapmak için 60 bin TL istemesi, Demet'in attığı her adımın servet değerinde olduğunu gösterdi.

Ünlü popçu, aynı zaman da her hafta bir gününü de sadece instagram'da reklam paylaşımları yapmaya ayırıyor. Sahne aldığı her mekanı hınca hınç dolduran Demet Akalın, normal bir günde 1 gecede 100 bin TL kazanıyor. Ünlü popçu, yılbaşı ve bayram gibi özel günlerde sahne aldığı zaman ise bu ücret 250 bin TL'ye çıkıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482