banner480

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan, Final parçasıyla herkesi büyüledi!

O Ses Türkiye'de gerçekleştirdiği başarıyla şampiyonluğu yakalayan Dodan, final performansında seslendirdiği 'Huma Kuşu' isimli parçayla herkesi büyüledi.

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan, Final parçasıyla herkesi büyüledi!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstelendiği O Ses Türkiye'de dün akşam sezon finali gerçekleşti. Muhteşem performansların sergilendiği O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu. Sonuçla birlikte 2011'den bu yana yayınlanan yarışmada bir ilk gerçekleşti.

HALKIN TERCİHİ ''DODAN'' OLDU

6 yarışmacının adını finale yazdırdığı yarışmada kademeli olarak elemeler yapıldı. Sona kalan iki isim ise Hadise'nin takımından Dodan Özer ile Gökhan ve Hakan'ın takımından Resul Aydemir oldu. Yapılan son halk oylaması sonucu Dodan Özer halk tarafından seçilen isim oldu.

HADİSE BİR İLKİ BAŞARDI

Dodan'ın birinci seçildiği yarışma sonucu Hadise, O Ses Türkiye'de 6 yıldır beklidiği şampiyonluğu böylece almış oldu. Yarışmayı kazanan Dodan hem araba hem de single çıkarmaya hak kazandı.

BÜYÜLEYEN PERFORMANS

O Ses Türkiye'de şampiyonluk ipini göğüsleyen Dodan, finalde sergilediği performansta 'Huma Kuşu' isimli parçayı seslendirdi. Dodan'ın performansı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri büyüledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482