banner480

O Ses İsrail'de Sapir Saban birinci oldu, Tatlıses gurur duydu

İbrahim Tatlıses, İsrail'de yayınlanan ''O Ses İrail''in birincisi olan Türk asıllı Sapir Saban'ın kendi şarkısını seslendirdiği haberini duyunca çok mutlu oldu. İmparator, "İsrailliler beni çok sever" açıklamasını yaptı.

O Ses İsrail'de Sapir Saban birinci oldu, Tatlıses gurur duydu

O Ses Türkiye'nin İsrail formatlı versiyonu, ''O Ses İsrail''de Türk asıllı İsrail vatandaşı Sapir Saban birinci olmuştu. Saban, İbrahim Tatlıses'in 'Haydi Söyle' şarkısını seslendirdiği yarışmada herkes hayran olmuştu. İbrahim Tatlıses'de bu haberi alınca, Intagram'dan bu habere çok mutlu olduğunu ve İsraillilerin kendisini çok sevdiğini söyledi.

SAPİR SABAN'IN VİDEOSUNU PAYLAŞIP GURUR DUYDUĞU NOTUNU DÜŞTÜ

İbrahim Tatlıses, Instagram'dan ''O Ses İsrail''in birincisi Sapir Saban'ın, videosunu paylaştı. Videonun altına da İsraillilerin kendisini çok sevdiğini belirterek mutluluğunu dile getirdi.

İşte İbrahim Tatlıses'in o yorumu:

"Ben hep demiyor muyum beni İsrailliler çok severler diye. Bizi siyasiler ilgilendirmiyor, bizi ilgilendiren halklardır. Belki on kere gittim İsrail'e onunda da salonlar tıklım tıklımdı. Göğsüm kabardı şarkılar sayesinde... Türkçemizi öğreniyorlar bu da benim için büyük bir şereftir. Kızımızı tebrik ediyorum, aferim çokta güzel yorumlamış. Alkışlıyorum seni kızım..."


 


 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482