banner480

Mustafa Ceceli’den İrem Derici’ye ‘dur’ ihtiharı

Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, meslektaşı İrem Derici ile yaptığı muhteşem şarkı Kıymetlim’e çektikleri klibin ardından yeni bir klibe daha imza atmaya hazırlanıyor.

Mustafa Ceceli’den İrem Derici’ye ‘dur’ ihtiharı

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden biri olan İrem Derici ile birlikte seslendirdiği ve klip çektiği "Kıymetlim" şarkısı için 300 milyon tıklanma hedefi koyduklarını söyleyen Mustafa Ceceli, yakın arkadaşı İrem Derici'nin son zamanlarda aşırı kilo vermesiyle ilgili olarak da "İrem'in sağlığından endişe ediyorum" diyerek arkadaşını uyarmaya çalıştı.

Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Mustafa Ceceli "İrem'le olan Kıymetlim şarkısı 30 milyonu geçti. İnşallah onun yanında biz bir '0' daha görmek istiyoruz. 300 milyona gelsin içimiz rahatlayacak." dedi.
 
YENİ KLİP HAZIRLANIYOR

İrem Derici ile birlikte çektikleri Kıymetlim klibinin ardından yeni klip için heyecan sardığını söyleyen Ceceli, ‘İyi ki Hayatımdasın’ parçasının klipsiz olarak 10 milyon izlenmeye ulaştığını söyledi.

Bu başarılı çalışmanın klip çekimi için yurt dışında bir şehri seçmek istediklerini söyleyen Mustafa Ceceli, "İki alternatifimiz var ya Roma'ya gideceğiz ya da Japonya'ya gideceğiz." dedi.

"BACIM YAPMA NE OLUR, YETER YANİ"

Yakın arkadaşı İrem Derici'nin aşırı kilo vermesinden dolayı sağlığından endişeli olduğunu söyleyen Mustafa Ceceli ‘İrem benim kardeşim ne yapsa başım üstüne ama ben bir 4-5 kilo almasını istiyorum açıkcası. En azından kontrollü bir şekilde birazcık alması lazım diye düşünüyorum. Fazla oldu bu kadarı da. Bacım yapma ne olur, yeter yani.’ şeklinde konuşarak endişesini dile getirdi.
 
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482