banner480

Murat Boz ve Aslı Enver’in birbirlerine anlamlı göndermeleri

Geçtiğimiz haftalardan bu yana sürekli ayrıldıkları konuşulan Murat Boz ve Aslı Enver çiftinden henüz bir açıklama gelmedi. Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakmayan ikilinin paylaşımlarının gönderme niteliğinde olduğu gözlerden kaçmıyor.

Murat Boz ve Aslı Enver’in birbirlerine anlamlı göndermeleri

Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan ve magazin dünyasının birbirine en çok yakışan çiftlerinden olan Murat Boz Aslı Enver çifti, Murat Boz'un geçtiğimiz hafta yaşanan tatsız bir olaydan dolayı ayrıldıkları konuşuluyordu. İlişkilerinin bittiğine dair bir açıklama yapmayan tarafların sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla ayrılmadıklarını ancak arada kırgınlıklar olduğunu ima ediyorlar.
 
Murat Boz, o günden sonra ihanet yok diyerek sosyal medyadan açıklama yapmış kameralara ise “Her şeyi instagramda yazdım; onun dışında bir şey yok” açıklaması yaparak olanların detayından bahsetmemişti.
 
Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları şarkılar dikkatle dinlendiği zaman birbirlerine olan kırgınlıklarını anlattıkları gözlerden kaçmıyor. Murat Boz tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşılan 'Bu Elmanın Yarısı Olmayacak' şarkısına karşılık Aslı Enver’in de kendi hesabından Simge'nin 'Yankı' şarkısını paylaşması karşılıklı atışma şekline döndü. Kesi bir ayrılık açıklaması da gelmeyen çiftin aralarında soğuk rüzgarlar estiği kesin.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482