banner480

Murat Boz ve Aslı Enver’den evlilik açıklaması

Geçtiğimiz haftalarda Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin ayrıldıkları haberleri gündeme damgasını vurmuştu. Çıkan haberlerin üzerine sosyal medya hesaplarından yayınladıkları fotoğraflar ile ayrılık haberlerine yanıt vermişlerdi.

Murat Boz ve Aslı Enver’den evlilik açıklaması

Magazin dünyasının birbirine en çok yakışan çiftlerinden biri olan Murat Boz ve Aslı Enver ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Ünlü çift birbirlerini iyi gününde ve kötü gününde hep yan yana oldular. En son olarak sevilen şarkıcı Murat Boz’un annesinin geçirdiği rahatsızlığın ardından hastanede tedavi görme sürecinde, Aslı Enver sevgilisini yalnız bırakmamıştı. Hastanede tedavi gördüğü süreçte destek olmak için hastaneden ayrılmayan Aslı Enver, sevgilisine olan bağlılığını gösterdi.
 
AYRILIK İDDİALARINA İNAT EL ELE
 
Murat Boz ve Aslı Enver çifti hakkında çıkan ayrılık iddialarının ardından, sosyal medya hesaplarından aşk dolu fotoğraflar yayınlayarak bu haberlere cevap veren çift geçtiğimiz akşam da yedikleri yemek çıkışında objektiflere yakalandı.

EVLİLİK SORULARINA CEVAP VERDİLER
 
Ünlü çiftin en yakın dostlarından biri olan Soner Sarıkabadayı ile birlikte akşam yemeği yiyen ikili, mekan çıkışında kameralara el ele poz verdi. Sempatik sevgililer, muhabirlerin sorduğu evlilik sorularına “İnşallah, her şeyin hayırlısı” şeklinde cevap verdi.   
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482