banner480

Murat Boz ve Aslı Enver el ele görüntülendi

Magazin dünyasının birbirlerine en çok yakışan çiftleri arasında yer alan Murat Boz ile Aslı Enver'in ne olduysa ayrıldıkları haberi magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. Çiftin ayrılma nedeni olarak aldatma sebep gösterilmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen Murat Boz ve Aslı Enver el ele görüntülendi.

Murat Boz ve Aslı Enver el ele görüntülendi

Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver’i aldatması nedeniyle ayrıldıkları haberi yayılan ünlü çift bu haberleri yalanlama konusunda bir açıklama yapmamıştı.
 
3 Adam programından Eser Yenenler'le birlikte Nihal–Bahar Candan kardeşlerle eğlenmeye giden başarılı şarkıcı Murat Boz’un burada sevgilisini aldattığı haberleri haftalarca konuşulmuştu.Olaylı ayrılığın ardından taraflardan resmi bir açıklama gelmemişti ancak geçtiğimiz gün Aslı Enver çıkan haberlere dayanamayarak ‘evet ayrıldık ancak aldatma yok’ açıklamasını yapmıştı. Murat Boz ise Antalya’da verdiği muhteşem konser öncesinde ayrıldıklarını açıklamıştı.


 
2016 yılının ocak ayında başlayan aşk Kardeşim Benim filminin setinde başlamış ve bu günlere kadar seviyeli bir şekilde gelmişti. Evlenmeleri beklenen Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin ani ayrılıkları hayranlarını üzmüştü.

BİRBİRLERİNİ HİÇ BIRAKMADILAR
 
Ayrılık haberlerinin ardından sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeye devam eden sempatik çift birlikte çekilmiş fotoğraflarını da silmeyerek barışma umudu olduklarını gösterdiler. Beklenen umut sonunda gerçek oldu ve Murat Boz ve Aslı Enver geçtiğimiz gece Suadiye'de birlikte görüntülendi. Murat Boz ve Aslı Enver'in el ele dolaştıkları alışveriş görüntülerini ise Magazin D yayınlandı. Yayınlanan görüntülerin ardından çiftin barıştıkları haberi hayranlarını sevindirdi. "BARIŞMAK NASİP KISMET"

Murat Boz bu görüntülerin yayılmasından birkaç saat önce Bebek trafiğinde görüntülenmiş ve barışma konusuna "Biz kavga gürültü ayrılmadık. Aslı çok değer verdiğim biri. Bir daha barışır mıyız, nasip kısmet." Açıklamasını yapmıştı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482