banner480

Murat Boz'un lakabı okul yıllığında ortaya çıktı

Müzik dünyasının en popüler isimlerinden biri olan yakışıklı şarkıcı Murat Boz’un 11 yaşındaki mezuniyet yıllığı gündeme geldi. Arkadaşlarının şimdilerin yakışıklı sıralamasında en üstlere olan şarkıcısına o zamanlar, “Gara, Guru, Löpçük Murat” dedikleri ortaya çıktı.

Murat Boz'un lakabı okul yıllığında ortaya çıktı

İlkokul eğitimini memleketi olan Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde tamamlayan Murat Boz’un 11 yaşında okul zamanında yapılan mezuniyet yıllığı ortaya çıktı. Eğitiminin ilk dört senesini TED Koleji’nde tamamlayan şarkıcı için arkadaşlarının, “Gara, Guru, Löpçük” lakabı taktıkları yıllığın gündeme gelmesiyle ortaya çıktı. Şarkı söyleme konusunda o zamanlarda da yetenekli olduğu söylenen Murat Boz’un girişken bir yapıya sahip olduğu öğrenildi.

Yıllıktaki bulunan fotoğrafına bakıldığı zaman oldukça haylaz olduğu da görünen Boz, ders çalışmayı seven ama çalışmayı istemeyen biri olarak tanımlandı. Boz için, “Müziğe büyük sempatisi var. Espri yeteneği çok iyi olan, mükemmel basketbol oynayan ve her zaman alakasız konuşup, her lafa atlamaya bayılan Murat’ın dersleri fena değildir. Kızlarla iyi anlaşan biri” sözleri ise dikkat çeken başka bir özelliği.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482