Murat Boz ölümden döndürdü

Pop müziğinin sevilen ismi Murat Boz'un babası Cafer Boz intihar etmek isteyen bir vatandaşla karşılaşınca yardım etmek için hemen oğlu Murat Boz'a haber verdi.

Murat Boz ölümden döndürdü

Sevilen şarkıcı Murat Boz ile babası Cafer Boz, geçtiğimiz gün ilginç bir olaya şahit oldu. Cafer Boz, İstanbul Acıbadem'de arkadaşlarıyla bir mekanda otururken, genç bir adamın yakınında bulunan bir binanın çatısında intihar etmek için beklediğini fark etti.

Olayı fark eden baba Boz, arkadaşlarıyla birlikte intihar etmek isteyen A.E. isimli genci vazgeçirmek amacıyla konuşmaya giden Cafer Boz, büyük bir çaba harcadı. YARDIM ETMEK İÇİN SÖZ VERDİ

Ödeyemeyeceği borcun altına girdiğini ve işsiz kaldığı için de intihar etmek istediğini söyleyen genci Cafer Boz ikna etmeyi başaramayınca oğlu Murat Boz’u arayarak yardım etmesini istedi. Görüntülü arama ile intihar etmek isteyen vatandaşı ikna etmeye çalışan Murat Boz, uzun uğraşlar sonucunda başarılı oldu. Ünlü şarkıcının borçlarını ödeme konusunda söz vermesi üzerine çatıdan Cafer Boz ile birlikte inen A.E., ifade vermek üzere karakola götürüldü. Doktor kontrolünden de geçirilen genç daha sonra evine gönderildi.     
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Yazıcıoğlu
Emre Yazıcıoğlu - 1 yıl Önce

Hep oyunlar, senaryolar..

SIRADAKİ HABER