Merve Oflaz Hadi Be'nin stüdyo konuğu oldu

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu 'Hadi Be'nin konuğu, 'Arka Sokaklar' dizisinin 'Bahar Komiser’i Merve Oflaz oldu.

Merve Oflaz Hadi Be'nin stüdyo konuğu oldu
Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu 'Hadi Be'nin konuğu, 'Arka Sokaklar' dizisinin 'Bahar Komiser’i Merve Oflaz oldu. Oflaz merak edilenleri anlattı. 

"Özgür Ozan ve Şevket Çoruh’u gerçekten polis zannediyorlar"

'Arka Sokaklar' dizisinde rol alan Merve Oflaz, "Haftada 6 gün çekim yapıyoruz. 6 günün hepsinde sahnem var. Bir gün de repo (izin günü). 12 yıldır var olan bir dizi. İnsanlar artık evlerinden biri gibi görüyor dizideki karakterleri. Özgür (Ozan) abiyi, Şevket (Çoruh) abiyi gerçekten polis zannediyorlar. Böyle oturmuş bir kadro içine dahil olmak zor bir şeydi benim için. ‘Acaba nasıl olur, severler mi, sevmezler mi, ben yapabilir miyim?’ diye düşünüp duruyordum" dedi.

"Oyunculuk, kilometre işi"

Merve Oflaz, oyunculuğunu nasıl bulduğu sorusunu, "Arka Sokaklar’dan önce 'Muhteşem Yüzyıl', 'Güzel Köylü', 'Kalbim Dört Mevsim', 'Rengarenk' ve 'Eve Dönüş’te rol aldım. Bu iş kesinlikle kilometre işi. Tabii ki eğitimler de alıyorum, workshop’lara katılıyorum, sürekli bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Hiçbir zaman ‘oldum’ diyemem ve diyemeyeceğim. Bu dizide 20’nci bölümü çekiyorum ve ilk bölümle 20’nci bölüm arasında dağlar kadar fark var. Yanımdaki insanlar çok yetenekli ve çok bilgili, onlardan çok şey öğreniyorum, bolca öğrenmeye bakıyorum" şeklinde cevapladı.

"Survivor’da Hakan’ı destekliyorum"

'Survivor' yarışmasında şampiyon olan güzel oyuncu, bu yılki yarışmada kimi desteklediğini açıkladı: Hakan Hatipoğlu’nu destekliyorum. Çünkü Hakan benim çok eski arkadaşım. ‘Var mısın Yok musun’dan bu yana hep beraberdik. Dışarıda da bir dostluğumuz var. Hakan’ı destekliyorum ama bütün yarışmacılar değerli, hepsinin yeri ayrı. Çok zor bir şey yapıyorlar yani.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER