banner480

Merve Boluğur’dan şok açıklama

Geçtiğimiz haftalarda aralarında ayrılık haberleri çıkan ve Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un tartışmalarının üzerine Dalkılıç’ın evi terk ettiği söylentilerinden sonra Merve Boluğur’dan açıklama geldi.

Merve Boluğur’dan şok açıklama

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç birlikteliği evlilikle sonuçlandı ve herkes tarafından örnek gösterilen isimler arasında yer alıyordu.
 
AYRILIK HABERLERİNİN ARDINDAN YAYINLANAN MESAJ
 
Ünlü oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç’ın kavga ettikleri haberi ve Dalkılıç’ın evi terk ettiği haberleri magazin gündemini salladı. Çıkan haberlerin ardından gözler ünlü çift tarafından gelecek haberlere çevrildi. Ünlü isim haberleri yalanlamak amacıyla sosyal medya hesaplarından yayınladıkları açıklamayla haberlerin doğru olmadığını ve ayrılmadıklarını söylediler.
 
İLK DEFA AÇIKLADI
 
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç arasında yaşanan gerginliğin ardından ünlü oyuncu Merve Boluğur, Arnavutköy’de bir mekan çıkışında kameralara yakalandı. Son zamanlarda medyaya yansıyan boşanma haberlerinin üzerine muhabirlerin ayrılık sorularına yanıt veren oyuncu Merve Boluğur, “Biz iyiyiz” dedi.
 
YÜZÜK İTİRAFI

Ünlü oyuncu evlilikleri ile ilgili olarak samimi itiraflarda bulundu. Eşi Murat Dalkılıç’ın da kendisinin de evlendikleri günden bu yana yüzük takmadığını söyledi. Çıkan ayrılık haberleri üzerine neler düşündüğü sorulan Boluğur; “ Siz yazıyorsunuz biz okuyoruz. Biz başından beri böyleyiz. Son kez söylüyorum aramızda bir sorun yok. Biz iyiyiz” açıklamasını yaptı.
 
Saçların yaptığı değişiklik gözlerden kaçmayan oyuncu Merve Boluğur, siyah rengi çok sevdiğini ve biraz değişiklik yapmak istediğini söyledi.    
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482