banner480

Mehtap Bayri’den şok eden açıklama

Başarıl oyuncu Mehtap Bayri, doğum günü kutlamasında giydiği eteğin yırtmacıyla bütün gözleri üzerinde topladı. Giydiği eteğin yırtmacı sorulduğunda ise ilginç bir cevap verdi.

Mehtap Bayri’den şok eden açıklama

Güzel oyuncu Mehtap Bayri 40. yaşını kutlamak amacıyla arkadaşlarıyla eğlenmek için bir araya geldi. Derin yırtmaçlı mini eteği ile partinin en gözde isimlerinden biri olarak dikkat çeken Bayri, "bu benim kapalı halim" diyerek ilginç bir yanıt verdi.
 
Oyuncu Mehtap Bayri, 40'ıncı yaşını kutlamak için arkadaşlarıyla kutladı. Güzel oyuncu Bayri düzgün fiziği ile genç kızlara taş çıkartıyordu. Kutladığı yaşından daha genç gösteren ve derin yırtmaçlı mini eteğiyle dikkat çeken oyuncu, "Bu kapalı halim" şeklinde espri yaptı.
 
ÜNLÜ İSİMLER DOĞUM GÜNÜ İÇİN TOPLANDI
 
Karaköy'de bulunan Ferah Teras'ta düzenlenen doğum günü partisine Hande Soral, Eda Özerkan-Timur Acar, Rojda Demirer, Nursel Köse gibi birçok ünlü isim katıldı.
 
DERİN YIRTMACI GÖZ DOLDURDU
 
Sevilen oyuncu Mehtap Bayri arkadaşları ile bir araya gelerek doğum gününü kutladı. Karaköy’de bulunan bir mekanda düzenlenen partide Bayri’nin giydiği eteğin yırtmacı ise dikkatlerden kaçmadı. Genç kız edası ile görünen güzel oyuncu eteğiyle ilgili espri yapmayı da ihmal etmedi. Mehtap Bayri, "Bu kapalı halim" diyerek kıyafetlerinde ne kadar cesur olduğunu vurguladı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482