Leon'un aşk mektubu herkesi çok duygulandıracak

Kanal D'de yayınlanan ''Vatanım Sensin''in 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Leon, Hilal'e aşk mektubu yazıyor ve annesi bu mektubu okuyunca çaresiz kalıyor. Leon'un sözleri izleyicileri çok duygulandıracak.

Leon'un aşk mektubu herkesi çok duygulandıracak

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Vatanım Sensin'in 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Hilal, Leon'un uyanması için dua ederken, Leon'un annesi oğlunun Hilal'e yazdığı aşk mektubunu buluyor ve Leon'un duyduğu aşk sözleri karşısında çaresiz kalıyor.

ÖLÜMÜ BİLE GÖZE ALACAK KADAR SEVİYOR

Yunan Teğmen Leon, Müslüman bir Türk kızı Hilal'e aşık oluyor. Bu aşkın imkansız olduğunu bilse de aşkından vazgeçemeyip "Ben seni düşündükçe yok oluyorum" diyerek Hilal için ölümü bile göze aldığını gösteriyor.

İşte Leon'un Hilal'e yazdığı aşk mektubu:

"Kendimi seninle yeniden tanıyorum başta imkansızı, aşık olmayı kabullenemiyordum lakin şimdi seni gördüğüm her an tarifi imkansız duygular yaşıyorum. Hiç bilmediğim bir ülkeyi seviyor, hiç bilmediğim bir dili konuşuyorum. Seni düşündüğümde sınırlar, insanların renkleri, bayrakların renkleri ortadan kalkıyor. Ben seni düşündükçe yok oluyorum."

VATANIM SENSİN'İN YENİ BÖLÜMÜ 23 MART'TA

Vatanım Sensin'in yeni bölümü 23 Mart Perşembe akşamı Kanal'de izleyici ile buluşacak.


 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER