banner480

Kerimcan Durmaz Hermes çantası için ortalığı birbirine kattı!

Kerimcan Durmaz'ın yaklaşık 1 ay önce Hermes çantası için İstanbul-Milano uçağını birbirine kattığı ortaya çıktı.

Kerimcan Durmaz Hermes çantası için ortalığı birbirine kattı!

Durmaz şımarıklığı ve marka düşkünlüğüyle yine gündeme gelmeye devam ediyor. Dj Kerimcan'ın yaklaşık 1 ay önce Hermes çantası için bir hostesi zor durumda bıraktığı ortaya çıktı. Olay tam olarak şöyle gerçekleşiyor: İstanbul-Milano uçağında hostes Kerimcan'a uçuş kuralları nedeniyle çantasını kabinin üzerinde bulunan kapaklı dolaba koymasını rica ediyor. Ancak Kerimcan hostesi tersleyerek "Bu çanta Hermes! Kaç para biliyor musun? Hayatta oraya koymam" diyerek olay çıkarıyor.


Dj Durmaz'ın tabiki bu olayla kalmıyor başka uçakta da olay çıkarttığı belirtiliyor. Olay 2 ay öncesine dayanıyor. İstanbul- Almanya uçuşunda hostes servis yaparken yanlışlıkla Kerimcan’ın koluna çarpıyor. Kerimcan yine ukala tavırlarıyla “Koluma nasıl çarparsın? Görmüyor musun, bileğimde Rolex var. Senin kaç maaşın eder” diye kızıyor. 


Kerimcan'ın koluna taktığı rolex marka saatin fiyatı 120 bin TL.  Hermes marka çantanın fiyatı ise 30 bin TL. Durmaz'ın çalışanları hor görüp azalaması hayranlarının tepkisine neden oldu. Bu olay sosyal medyada  'görgüsüz, şımarık, insanları küçük görüyor' şeklinde yorumlanmasına sebep oldu.

İşte Kerimcan Durmaz'ın çok konuşulan çantası ve kolunda saati...

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2018, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482