banner480

Kenan İmirzalıoğlu’ndan eşi Sinem Kobal’a bir jest daha

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal evliliklerinin birinci yılını Bodrum'da yaptıkları baş başa tatil ile kutladı. Tatil boyunca el ele dolaşan çift, mutluluklarını dosta düşmana gösterdi.

Kenan İmirzalıoğlu’ndan eşi Sinem Kobal’a bir jest daha

Güzel oyuncu Sinem Kobal ile 14 Mayıs 2016 tarihinde Cunda'da yaptıkları nikah töreni ile Kenan İmirzalıoğlu, eşlerin örnek alması gereken bir jest daha yaptı. Romantik bir eş olduğu herkes tarafından bilinen Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz Sevgililer Günü'nde eşi Sinem Kobal'ı Brezilya ve ABD turuna çıkararak uzun bir tatil yapmışlardı.

Ünlü oyuncu, evliliklerinin ilk yıldönümü için de bir sürpriz yaparak eşini geçtiğimiz gün Bodrum'a götürdü.Baş başa geçirdikleri tatilleri sırasında sürekli el ele gecen ünlü çift, Gümüşlük sokaklarını turlayarak denizin keyfini çıkardılar. Gözlerden uzak bir kutlama yapmak isteyen çift tatilleri sırasında işlerini de ihmal etmedi. Sinem Kobal, gelen senaryo tekliflerini değerlendirirken Kenan İmirzalıoğlu da yeni sezonda 'Cingöz Recai' adlı sinema filminin yanı sıra bir de dizi projesiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482