Kenan Doğulu kardeşinin evliliğini kurtardı

Geçtiğimiz günlerde bir barda yakın arkadaşıyla samimi bir şekilde görüntülenen Ozan Doğulu, eşi ile arasında yaşanan gerginlik nedeni ile evi terk etmek istedi.

Kenan Doğulu kardeşinin evliliğini kurtardı

Ozan Doğulu geçtiğimiz akşamlarda yakın bir arkadaşıyla eğlence mekanında kameralara yakalanmasının ardından hakkında çıkan aldatma haberlerinden sonra arka arkaya gelen açıklamalar pek işe yaramadı mı? Çıkan görüntülerin ardından eşi ile şiddetli bir tartışma yaşayan Ozan Doğulu ve eşi ayrılma noktasına kadar geldi. Yakın arkadaşı Tuba Peksayar ile samimi bir şekilde görüntülenen Ozan Doğulu, evi terk etmek istedi.   

Ozan Doğulu ve eşi Ece Doğulu geçtiğimiz hafta şiddetli bir şekilde kavga etmişler. İddialara göre; evi terk etmek isteyen Ozan Doğulu'nun evliliğini kardeşi Kenan Doğulu kurtarmış. Çiftin arası son zamanlarda magazin haberlerine yansıyan görüntüler yüzünden gergindi.
 
Ozan Doğulu'nun ismi daha önce de 2010 ve 2015 yılında farklı dedikodulara karışmış ve Kenan Doğulu her 2 olayda da araya girerek, ağabeyi ve yengesinin arasını yapmıştı.

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER