banner480

Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar itirafları olay oldu

Hülya Avşar’ın program konuğu olarak davet ettiği eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun itiraflara programa damga vurdu. Hülya Avşar ile olan evliliği ve işiyle ilgili itiraflarda bulunan Çilingiroğlu, samimi açıklamalarda bulundu.

Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar itirafları olay oldu

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın yaptığı işten dolayı başlarda kıskandığını ancak sonradan düşününce bunun yanlış olduğunu söyledi. Ayrıca Avşar kızının 'Berlin Berlin' filmindeki ateşli sahnelerini de kıskandığını itiraf etti.
 
Hülya Avşar’ın program konuğu olan Kaya Çilingiroğlu’na sorulan "Hülya Avşar evlenirse kıskanır mısınız" diye sorulunca, "Kıskanmam. Hülya'yı sadece bir kere kıskandım. Berlin Berlin filmindeki ateşli sahnelerini bilmiyordum. Öğrenince deliye dönmüştüm" diyerek o zamanlarda çok kıskanç olduğu söyledi.


 
"O SAHNEYİ BANA SÖYLEMEMİŞTİ"
 
Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile ayrıldıktan sonra bile aralarındaki çekim hep vardı. Çilingiroğlu'na, "Avşar'ı ayrıldıktan sonra kıskandınız mı? Evlenirse kıskanır mısınız? diye soruldu." Çilingiroğlu’nun cevabı ise; ‘’Hiç kıskanç değilim. Ama ilişkimizin ilk zamanlarında acayip kıskanıyordum Hülya'yı. 'Berlin Berlin' filminin çekildiği zamanlar... O mastürbasyon sahnesini bana söylememişti. Haberi gazeteden öğrendim. Ertesi gün de Zonguldak'ta bir konseri vardı. Hülya'yı aldım. Arabayla 280-300 kilometre hızla gidiyorum... Sırf ona eziyet edeyim diye! Hülya'nın rengi kireç gibi.. Ağzını açamıyor korkudan. Böyle enteresan bir anımız olmuştu’’ dedi.
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482