banner480

Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın efsane ismi Kadir İnanır dün akşam hastaneye kaldırıldı

Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı

Kadir İnanır beynine pıhtı atması nedeniyle Beşiktaş Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan İnanır tedbir amaçlı yoğun bakıma alındı. 

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Hürriyet'in haberine göre  Kadir İnanır’ın hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi

JÜLİDE KURAL'DAN İLK AÇIKLAMA

Kadir İnanır'ın 17 yıllık hayat arkadaşı oyuncu Jülide Kural Kadir İnanır'ın geçirdiği operasyon sonucu yoğun bakımda olduğunu, kritik süreci atlattığını ve bilincinin açık olduğunu söyledi.

KADİR İNANIR'IN BÜYÜK ŞANSI

Mutfakta düşen Kadir İnanır'ı birlikte olduğu Jülide Kural tutmuş. Jülide Kural, Kadir İnanır'ı görüp tutmasaydı daha büyük felaket olabilirdi.Kadir İnanır'ın yeğeni Levent İnanır, Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş ve iş adamı Yılmaz Ulusoy hastaneye gelerek, usta oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.


Hastaneye ilk koşan isimlerden Yılmaz Ulusoy "Kral çok iyi, çok sağlam, ufak bir şey olmuş" dedi.  

'DUALARINI UNUTMASINLAR'

Ziyaretin ardından yine bir açıklama yapan Ulusoy, "Allah korudu. Hiçbir şeyi yok. Hastalığı ile ilgili. Bir iz bir emare yok. Yukarıda bir saattir espri yapıyoruz. Gülüşüyoruz. Herkese selamını, sevgisini, hürmetini,  teşekkürlerini bildirdi. 'Dualarını unutmasınlar' dedi" diye konuştu. 

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ 

Hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran: Genel durumu şu an iyi. Hayati tehlikesi yok" dedi. 

'BUGÜN ŞEHİT VAR MI?" DİYE SORMUŞ

Mehmet Ali Erbil ve Kadir İnanır'ın yeğeni Levent İnanır, Kadir İnanır'ı hastanede ziyaret etti. Ziyaretten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kadir İnanır'ın durumunun iyi olduğunu söyleyen Levent İnanır, dayısının kendisine 'bugün şehit var mı?" diye sorduğunu belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482