İvana Sert mahkemelik oldu

Ünlü modacı İvana Sert eski eşi Yurdal Sert tarafından mahkemeye verildi.

İvana Sert mahkemelik oldu

TV 8 ekranlarında İşte Benim Sitilim adlı moda yarışmasında jüri üyesi olan İvana Sert son zamanlarda gündemden düşmüyor. 

İvana Sert 10 yıllık eşi Yurdal Sert'le 2013'te olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ünlü modacı boşanmış olsa da eşinin soyadını kullanmaya devam etti.

SEVİNCİ KISA SÜRDÜ

Yurdal Sert, eski eşinin soyadını kullanmasını istemeyince Sırp asıllı moda yorumcusu da 2014 yılında İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Hem eşinin soyadıyla tanınıp bir marka olduğu hem de evlenmeden önceki soyadı 'Smiljkovic'in telaffuzunun zorluğu nedeniyle başvurusu uygun görülen ünlü ikoncanın sevinci kısa sürdü.

Eski eşi Yurdal Sert ilişkilerinin erkeklik gururunu incittiğini gerekçe göstererek, Yargıtay'a gidip kararın iptalini istedi. Bunun üzerine işadamıyla konuşup durumu tatlıya bağlayan ünlü ikoncanın Can Çelebi'yle yaşadığı aşk da onu soyadından edeceğe benziyor. Geçtiğimiz hafta İvana Sert'le 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Can Çelebi eğlenmek için gittikleri İstanbul'daki bir gece kulübünde kıskançlık yüzünden birbirine girince Yurdal Sert, yeniden devreye girdi. Hâlâ kendi soyadını taşıyan eski eşinin sevgilisiyle yaşadığı olaydan rahatsız olan işadamı, iddiaya göre düğmeye bastı ve yeniden dava açtı. Yakın çevresine "İvana'nın sevgilileriyle yaşadığı kriz benim iş dünyasındaki itibarımı da zedeliyor. Sonuçta halen Sert soyadını kullanıyor ve artık buna bir son vermenin zamanı geldi" dediği öğrenildi. İvana Sert'in 10 yaşındaki oğulları Ateş'i sık sık Can Çelebi'yle bir araya getirmesinden de hoşnut olmayan ünlü işadamının bu son hamlesiyle İvana'nın nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

ÇILGINA DÖNDÜ

İvana Sert, sevgilisi Can Çelebi ve oğlu Ateş'le birlikte sık sık objektiflere poz verip haber olmuştu. Oğlunun Can Çelebi'yle birlikte görüntülenmesinin de Yurdal Sert'i çılgına çevirdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 01:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER