banner480

İstenmeyen gelin ''Şahin'' ailesine girdi

Şahin ailesinin istenmeyen gelini ilan edilen İrem Derici, müstakbel kayın validesi Didem Şahin'le arasındaki buzları eritti. Didem Şahin eşi Selami Şahin'le beraber tüm aileyi topladı ve evinde müstakbel gelini İrem Derici'nin doğum gününü kutladı.

İstenmeyen gelin ''Şahin'' ailesine girdi

Didem Şahin tarafından istenmeyen gelin ilan edilen Derici, kayınvalidesi ile arasındaki buzları sonunda eritti. Didem ve Selami Şahin çifti evlerinde bir parti düzenleyerek Derici'nin, 30. yaş gününü kutladı.PASTADAKİ HOROZ FİGÜRÜ ŞAŞIRTTI

İrem Derici'nin doğum günü pastası ise çok manidardı. Didem Şahin, oğlunun İrem Derici'yle aşk yaşadığı gündeme gelince attığı "Horozumu saldım, tavuğu olan düşünsün" şeklindeki tweet'iyle tepki çekmişti. İrem Derici'nin doğum günü pastasında yer alan horoz figürü gözlerden kaçmazken aynı zamanda herkesi şaşırttı.

Öte yandan müstakbel kayınvalidesiyle şampanya kadehlerini tokuşturan İrem Derici, bir ara çok duygulanmış ve gözyaşlarını tutamamış. İrem Derici, adaşı olan müstakbel görümcesiyle de doğum günü partisinde çok iyi anlaştığı da ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482