İrem Derici tedavi görmeye başladı iddiaları

Verdiği aşırı kilolar nedeniyle magazin gündeminde sık sık konuşulan başarılı şarkıcı İrem Derici; zayıflıktan kaynaklanan halsizlik, yorgunluk ve karın ağrısı şikayetleri nedeniyle tedavi görmeye başladığı haberleri yayıldı.

İrem Derici tedavi görmeye başladı iddiaları

Uzun uğraşlar sonucunda verdiği kilolar nedeniyle gündeme gelen ve verdiği kilolarıyla haklı bir mutluluk yaşayan İrem Derici’nin bünyesi daha fazla dayanamayarak sağlığını tehdit etmeye başladı. Kilo vermekten çıkarak zararlı hale gelen İrem Derici vücudunun verdiği tepkiler nedeniyle tedavi görmeye başladığı iddia ediliyor.


 
HALSİZLİK, YORGUNLUK VE KARIN AĞRISI

İrem Derici’nin durumuyla ilgili bir yazı kaleme alan ve olayın detaylarını anlatan Sabah gazetesinin magazin eki Günaydın'dan Pelin Kaya, şu ifadelere yer verdi: "Keşke 'Fazla zayıfladın' eleştirilerine, 'Taş gibi kadınım' cevabını vermese de gerçeği söylese. Çünkü biliyorum ki Derici, geçen aydan itibaren Nişantaşı'nda özel bir hastanede anormal kilo kaybı, halsizlik, yorgunluk ve karın ağrısı şikayetiyle tedavi görmeye başladı. Çok kilo almak ne kadar tehlikeliyse, vermek de aynı derecede tehlikeli. Milyonlarca hayranı olan bu dobra kadından gençlere örnek olması adına gerçeği açıkça söylemesini beklerdim. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim." paylaşımında bulundu.

Çıkan haberler üzerine açıklama yapma ihtiyacı duyan İrem Derici ise sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İrem Derici çıkan haberleri yalanladı.İşte İrem Derici'nin yaptığı paylaşım;Bİ DÜNYA MAÇ! www.skyskor.com

 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER