banner480

İrem Derici Lider Şahin ile ayrılık haberlerine cevap verdi

Yaptığı şarkılar ve magazin basını ile paylaştığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen şarkıcı İrem Derici ve sevgilisi Lider Şahin geçtiğimiz akşam Cihangir’deki bir mekanın çıkışında objektiflere takıldı.

İrem Derici Lider Şahin ile ayrılık haberlerine cevap verdi

Önceki günlerde sevgilisi Lider Şahin ile ayrıldıkları haberleri çıkan İrem Derici, sosyal medyada çıkan haberlere cevap verdi. Oldukça neşeli oldukları gözlerden kaçmayan iki sevgili sosyal medyada çıkan ayrılık haberlerine el ele tutuşarak cevap vermiş oldu."ABUK SABUK YORUMLAR YAPILIYOR"

“Hayat sosyal medya da geçmiyor, 5 yıl önce sosyal medya diye bir şey var mıydı, yoktu. Orada insanları hem ayırıyorlar hem de barıştırıyorlar, ne saçma. Ne gerek var yani sosyal medya ya, abuk subuk yorumlar yapılıyor.” diyen İrem Derici, İstanbul'da yağan yağmuru ve soğuk havayı göstererek, “Bu yağmurda serin havada bak nasıl çıktım, şık terliklerimle...” diyerek hazırlıksız yakalandığını söyledi. Kısa bir açıklamada bulunan Derici, sevgilisi Lider Şahin ile el ele tutuşarak evlerinin yolunu aldılar.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482