banner480

İnan Ulaş Torun ve Algı Eke evlendi

Geçtiğimiz haftalarda eski sevgililerine şiddet uyguladığı iddiaları ile gündeme gelen oyuncu İnan Ulaş Torun ve sevgilisi Algı Eke’nin 1 Haziran tarihinde gizlice evlendikleri ortaya çıktı.

İnan Ulaş Torun ve Algı Eke evlendi

Magazin dünyasına bomba gibi düşen oyuncu İnan Ulaş Torun’un eski sevgilileri tarafından ortaya atılan şiddet uyguladığı iddiasının ardından bir haber daha geldi. İnan Ulaş Torun ve sevgilisi Algı Eke’nin 1 Haziran’da gizlice evlendikleri ortaya çıktı.

İDDİALARA ALDIRMADI

Eski sevgililerine şiddet uyguladığı iddiası ortaya atılan İnan Ulaş Torun’un uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Algı Eke’nin bu haberlerden pek etkilenmediği görünüyor. Öyle ki bu haberlere inat ünlü çiftin gizlice evlendikleri söyleniyor.Şiddet haberlerinin çıkmasının ardından Algı Eke, “Ayrılık söz konusu değil, birlikteyiz” diyerek sevgisine sahip çıkmış, Torun ise iddia sahiplerine mahkeme yoluyla cevap vereceğini açıklamıştı.MEMLEKETİNDE EVLENDİ

Çıkan haberlerden sonra bir süredir ortalıkta görünmeyen çiftin, 1 Haziran tarihinde Torun’un memleketi olan Akhisar’da nikâh masasına oturduğu ortaya çıktı.
Aile arasında düzenlenen bir törenle hayatlarını birleştiren çift, sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmadı. Torun ve Eke çifti balayı için Ege sahillerini tercih etti.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482