banner480

İbrahim Tatlıses ve Damla Buket Çakıcı evleniyor mu?

Başarılı oyuncu Aydemir Akbaş, Nişataşı’nda gezerken kameralara yakalandı. Akbaş’a sorulan İbrahim Tatlıses’in evlenip evlenmeyeceği sorularını yanıtlayan usta oyuncu müjdeyi verdi.

İbrahim Tatlıses ve Damla Buket Çakıcı evleniyor mu?

Yakın dostu İbrahim Tatlıses'le ilgili evlilik müjdesini veren Aydemir Akbaş, sanat dünyasının nadide isimleri arasında yer alan İbrahim Tatlıses’in uzun yıllar yardımcılığını yapan 'sağ kolum' diye nitelendirdiği Damla Buket Çakıcı ile evlenmeye hazırlandığını açıkladı.
 
 

Magazin muhabirler tarafından Nişantaşı sokaklarında görüntülenen Aydemir Akbaş; "İbrahim beni arayıp 'Acilen İzmir'e gel, konuşacaklarım var' dedi. Zaten kendisine Damla ile evlenmesini söylemiştim.""İBRAHİM'E BAKACAK TEK İNSANDIR"

Akbaş daha önce de Tatlıses ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu; "İbrahim'e bakacak tek insan Damla'dır. Damla İbrahim'e hep aşıktı. Onu sinirlendirmeyen tek insandır. Damla'nın İbrahim'le vedalaştığı gün bana bir sarılışı var, unutamam. Ayşegül ile evlenirken bana haber vermedi. Eğer söyleseydi konuşurdum uzun uzun, tartışırdım. İbrahim'inki o dönem aşk değildi. Şefkate ve bakıma ihtiyacı vardı. "Ayşegül ile evleneceğine iki hemşire tut "dedim. Neden ayrıldıklarını hiç bilmiyorum, araya biri girdi mi onu da bilmiyorum. İbrahim'e kim hizmet etmişse hepsini severim ama Damla'yı ayrı severim. Ben İbrahim'den çok Derya'yı severim. İbrahim'i Derya ile barıştırmak için çok uğraştım. Kimse duydu mu? Derya restoran açtı ben her gün onun yanındaydım. Ayşegül beni arasa, bir sıkıntısı olsa çağırsa giderim. Çünkü onun da ağladığı günleri gördüm. İdo'nun tarzını tasvip etmiyorum. Ben bu konuda tutucunun kralıyım. İdo'nun aleyhinde bir yazı okudum geçenlerde. Kıyafet tercihleriyle alakalı. İnanılmaz üzüldüm."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482