İbrahim Kutluay ve Demet Şener barışıyor mu?

İhanet iddiası nedeniyle yollarını ayırmaya karar veren ve daha sonra 11 yıllık evliğini bitirmek için boşanma davası açan Demet Şener, yaptığı bir açıklama ile kafaları karıştırdı.

İbrahim Kutluay ve Demet Şener barışıyor mu?

Elinde aldatmaya dair kanıtları olduğunu söyleyen güzel manken Demet Şener, vakit kaybetmeden boşanma davası açmıştı. Görülen dava sonuca bağlanamayınca başka bir tarihe ertelenmişti. Demet Şener bu süreçte sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla iğneleyici sözler etmiş ve sürekli boşanmak istediğini dile getirmişti.Magazin basınında çıkan İbrahim Kutluay’ın barışmak istediği haberleri Şener’e sorulduğu zaman ise; "Barışma teklifi geldi ama kesinlikle böyle bir şey söz konusu olamaz. İbrahim Bey, ne yazık ki çocuklarımın babası" diyerek bu konu hakkında net bir yanıt vermişti.  
 
FİKRİNİ Mİ DEĞİŞTİRDİ?

Eski mankenlerden biri olan Demet Şener, çocukları için İbrahim Kutluay ile tekrar barışıp barışmayacağı yaptığı açıklamalarla kesinlikle olmayacağını söylüyordu ancak en son yaptığı açıklamada ise kafa karıştıran Şener, barışma sorusu tekrarlandığında; "Şimdilik bilmiyorum. Bunları konuşmak için çok erken" şeklinde konuştu. Önümüzdeki ay boşanmayla alakalı ikinci duruşması olacak olan çiftin mahkemeden önce yaptığı açıklama barışma sinyalleri veriliyor şeklinde yorumlandı.     


 
 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER