banner480

İbrahim Erkal’ın durumda flaş gelişme!

Geçtiğimiz günlerde evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması nedeni ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan ancak o günden bu yana uyutulan İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında bilgi geldi.

İbrahim Erkal’ın durumda flaş gelişme!

Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu son açıklamalara göre herhangi bir değişiklik gözlemlendiği ileri sürüldü. Erkal’ın durumunda değişiklik olmadığı için doktorlarının uyutmaya devam edileceği söylendi.
 
İBRAHİM ERKAL’IN BEYİN KANAMASINA SAVCILIK SORUŞTURMASI
 
Sevilen sanatçı İbrahim Erkal'ın evinin otoparkında baygın halde bulunarak beyin kanaması geçirmesine ilişkin savcılık soruşturma açtı.

Erkal'ın Maltepe'de bulunan evinin otoparkında 12 Nisan tarihinde bayılması ve bu durumun güvenlik görevlileri tarafından fark edilmesinden sonra bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılmasına ilişkin Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca "taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma" suçundan soruşturma açıldı.

Açılan soruşturma kapsamında yapılan çalışmalarda Erkal'ın baygın bulunduğu otoparkın güvenlik kameraları görüntülerinin tek tek incelemeye alındı. Diğer yandan, olaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında şüpheli konumunda ya da gözaltında bulunan herhangi bir kişinin olmadığı açıklandı. 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482