İbrahim Çelikkol evlilik için ilk adımı attı

Uzun bir zamandır ekranlarda görünmeyen yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile evlenmeye karar verdikten sonraki ilk adımı atarak kız istemeye gitti.

İbrahim Çelikkol evlilik için ilk adımı attı

Yer aldığı projelerdeki başarısı ile yıldızı parlayan ancak uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen başarılı isim İbrahim Çelikkol, evlenmek için hazırlık yapıyor. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Mihre Mutlu ile evlenmeye karar veren Çelikkol, sevgilisini ailesinden istedi.

KIZ İSTEMEDEN MUTLU DÖNDÜLER
 
Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, bir süredir birlikte olduğu mimar sevgilisi Mihre Mutlu ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Evlilik kararı alan çift daha sonraki adım olan kız isteme törenini yapmaya karar verdi. Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol sevgilisi Mihre'yi ailesinden istemek için Samsun'a gitti. Kız isteme töreninin aile arasında geçmesinin ardından bu merasimden mutlu bir şekilde dönen İbrahim Çelikkol sevgilisiyle birlikte çekildiği fotoğrafını Instagram'da ilk defa hayranlarıyla paylaştı. Paylaşımın ardından fotoğraf tebrik ve beğeni yağmuruna tutuldu.


 
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER