Hülya Avşar'ı suçladı

Uzun bir süre kanser tedavisi gören Harun Kolçak, Hülya Avşar'ı vefasızlıkla suçladı.

Hülya Avşar'ı suçladı

Geçtiğimiz aylarda prostat kanseri tedavisi gören ve zorlu günleri geride bırakan 61 yaşındaki pop müziği sanatçısı şarkıcı Harun Kolçak ünlü isimlerle düet yaptığı 'Çeyrek Asır' albümüyle geri dönmüştü. Kolçak önceki akşam Beyoğlu'nda bir mekanda sevenlerinin karşısına çıktı. Sahne öncesi röportaj veren sanatçı, hayatındaki pişmanlıklarla ilgili konuştu.
Harun Kolçak, önceki akşam Beyoğlu Jolly Joker'de sahne aldı. Konser öncesi basının sorularını yanıtlayan Kolçak, atlattığı ağır hastalıkla ilgili soruları da yanıtladı.

"HÜLYA'NIN VEFASINI GÖRMEDİM"

Uzun bir süre kanser ile mücadele eden Kolçak, Hülya Avşar'a sitem etti. Sanatçı hastane günlerinde Hülya Avşar'ın kendisine çok destek olduğuyla ilgili haberlerin hatırlatılması üzerine şu cevabı verdi. "Hülya Avşar'ın vefasını görmedim. 1,5 ay komada kaldım. Hastanede Hülya ile ilgili ise ne arayıp sorduğu ne de ziyaret ettiği bilgisi verildi."

"SEZEN AKSU VE IŞIN KARACA HEP YANIMDA"

Hastalık döneminde en çok yürümeyi özlediğini belirten Kolçak, "Üç ay yattıktan sonra şimdi bol bol yürüyorum. Yeni bir eve taşındım, bahçemi düzenliyorum" şeklinde konuştu. Zor günlerinde Sezen Aksu ve Işın Karaca'nın hep yanında olduğunu söyledi.

"KIZ ARKADAŞIMDAN DAYAK YEDİM"

Kolçak, "Genelde insani ilişkilerde yaptığım hatalarım var. Mesela kız arkadaşıma yaptığım haksızlıktan dolayı, ondan dayak yedim. Yumruk attı bana, hak etmiştim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER