banner480

Hülya Avşar'dan 'dekolte' eleştirilerine cevap

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından Huber Köşkü'nde gerçekleştirilen iftar davetine katılan Hülya Avşar gece için tercih ettiği kıyafetle gündem olmuş ve eleştiri oklarının altında kalmıştı.

Hülya Avşar'dan 'dekolte' eleştirilerine cevap

İftar davetine omuzları açıkta bırakan bir kıyafet tercihiyle katılan Hülya Avşar, ertesi gün bu seçimi yüzünden sosyal medya üzerinden eleştirilerin ortak noktası olmuştu...

İftar davetibi dekolteli gittiği için Twitter üzerinden eleştirilen ve hakkında 'Hüly Avşar dekolteni kapat' etiketiyle çok sayıda yorum yapılan Hülya Avşar, konuyla ilgili Duymayan Kalmasın programının sunucularından Cengiz Semercioğlu'na açıklamalarda bulundu.

''BAZILARI TAYYİP BEY'DEN DAHA MUHAFAZAKÂR''

Hülya Avşar, "Böyle bir konunun gündeme gelmesine bile inanamıyorum. İnan Cumhurbaşkanı ve eşinin böyle bir problemi yok. Kimin ne giydiğine bakmadılar bile. Orada herkes olduğu gibi kabul edildiği için ben de o iftara gittim zaten. En ufak bir rahatsızlık hissi, en ufak bir garip bakışları olmadı. Bana sosyal medyada yazılanlardan sonra anladım ki, bazıları Tayyip Bey’den daha muhafazakâr" dedi.Hülya Avşar, sözlerinin devamında "O elbiseyi giyip de gidemeyeceğim bir ortam olsaydı, zaten gitmezdim. Tarzımı, karakterimi değiştiremezsin benim. Ben yıllardır kimsem, neysem oyum. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Hanım’ın böyle bir bakışa sahip olmadıklarını zaten biliyorum. Bu yüzden ben o kıyafeti giyerken, acaba giysem mi giymesem mi diye düşünmedim bile" ifadelerini kullandı."CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ARKADAŞ GİBİ..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "arkadaş" gibi olduğunu söyleyen Hülya Avşar, “Millet omuz dekoltesini konuşuyor ama iftarda asla konuşulan bir konu değildi bu. Aksine hiçbir yerde rahat edemediğim kadar rahat ettim orada. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bizim arkadaşımız gibiydi masada, herkese karşı sıcaktı. Arkadaşlar içinde yanına gidip konuşanlar oldu. Hiçbir gerginliği hissedilmiyordu, son derece rahattı. Hatta biz bir ara Muazzez Ersoy’la sanat müziği şarkıları bile mırıldandık, o kadar rahattı masa" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482