banner480

Hakan Yılmaz ve eşine ulu orta dayak!

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif'e bir otelde tekme tokat saldırı gerçekleştirildi. Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yasal işlem başlatıldığını duyurdu.

Hakan Yılmaz ve eşine ulu orta dayak!
Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz ve eşine şok bir saldırı düzenlendi!

Eşi ile birlikte Arnavutköy'deki bir yerde özel doğum günü yemeğine katılan Yılmaz'ın gecesi zehir oldu. Hakan Yılmaz ve eşi Elif yemeğin ardından Etiler'deki Le Meridien Otel'de konaklamak için harekete geçti. Otele giriş sırasında Yılmaz'ın yanına korumasıyla gelen Denizhan Vural ve Erdal Gökçe Yılmaz'ın yanına sokulup "Sen beni tanıyor musun?" dedi. Hakan Yılmaz ise "Kusura bakmayın, tanıyamadım" yanıtını verdi. Bu cevabın ardından "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını burada harcarım" diyerek 3 kişi Hakan Yılmaz ve eşine tekme tokat saldırdı.

SERBEST BIRAKILDILAR

Hakan Yılmaz şüphelilerden şikayetçi olarak karakola gitti. Otelin güvenlik kayıtları incelemeye alındı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı.Hakan Yılmaz, saldırı sonrası sosyal medya hesabından olayı bu sözlerle anlattı:

"Önceki akşam eşimle birlikte gittiğimiz Etiler Le Meridien Otel'in lobisinde yanıma gelen ve 'Beni tanıdın mı?' diye soran kişiye 'Tanıyamadım' yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine 'Beni nasıl tanımazsın' diyen, eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanındaki iki arkadaşı ile birlikte eşimle beni darp etmiştir.

Eşimin de yaralandığı olay sonrasında darp raporu ile birlikte karakola giderek kendilerinden şikayetçi oldul. Bu sırada bana, eşime ve yanımıza gelen ortağıma hakaretler ve tehditler devam etti.

Avukatım tarafından yasal işlemler başlatılmıştır. Şehrin göbeğinde sırf 'tanımıyorum' dedim diye, üstelik de eşimin yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim! Kimse kanun üstü değildir! Suçluların gerekli cezayı alacağına dair hukuka inancım tam! Kamuoyuna saygıyla duyururum"

İŞTE HAKAN YILMAZ AÇIKLAMASI

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2017, 00:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482