banner480

Hakan Altun’dan albüm müjdesi

Yaklaşık iki yıldır yeni albüm çıkarmayan sevilen sanatçı Hakan Altun, hayranlarının karşısına bomba gibi bir albümle çıkıyor. Hakan Altun yeni albümün heyecanını hayranlarıyla paylaştı.

Hakan Altun’dan albüm müjdesi

Aşk şarkılarının sevilen ismi Hakan Altun, iki yıl aradan sonra yeni albümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. ‘Konu: AŞK’ albümünün müzikseverlerin beğenisine sunan Hakan Altun, albümde kendine ait olan şarkıları da seslendirdi.  
 
‘Konu: AŞK’ albümü ile gündeme gelen Hakan Altun, 5 şarkının sözü ve müziği kendisine ait. Albümdeki diğer şarkıların söz, müzik ve aranjerleri ise Hakkı Yalçın, Ceyhun Çelikten, Ercan Saatçi, Ayla Çelik, Derya Bedavacı, Yaman Hadi, Gökhan Varol, Metehan Köseoğlu ve Aydın Kara gibi birbirinden başarılı isimler tarafından hazırlanmış.   


 
Yapımcılığını Polat Yağcı’nın, prodüktörlüğünü Hakan Altun’un, müzik direktörlüğünü ise Aydın Kara’nın yaptığı albüm, ünlü şarkıcının yaptığı albümlerden 12'incisi olma özelliği taşıyor. ‘Konu: AŞK’ albümünün çıkış şarkısı olan ‘Gidemezsin’e Tülay İbak yönetiminde kısa film tadında bir klip çekildi.
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abes
Abes - 11 ay Önce

Abes
Abes - 11 ay Önce

بسیار عالی

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482