banner480

Hadise'nin duygu dolu anları! Gözyaşlarına hakim olamadı

Ünlü şarkıcı Hadise, önceki gün İzmir'de sevenleriyle bir araya geldi. Muğla'da yaşanan trafik kazansında hayatını kaybeden 24 kişiyi unutmayan şarkıcı, vefat edenleri anarken gözyaşlarına hakim olamayıp duygusal anlar yaşattı.

Hadise'nin duygu dolu anları! Gözyaşlarına hakim olamadı

İzmir'de Anneler Günü etkinliği kapsamında hayranlarıyla bir araya gelen Hadise, Muğla'da yaşanan trafik kazasını unutmadı ve bu yaşanan üzücü olay dolayısıyla şarkı söylemek istemedi. Konser vermeye hazırlanan Hadise bunun yerine hayranlarına imza dağıttı. Etkinlik öncesi basın mensuplarıyla buluşan şarkıcı, gözyaşlarına hakim olamadı.

ŞARKI SÖYLEMEK İSTEMEDİ

Konuşmakta oldukça zorlandığı görünen Hadise, açıklamasına geçtiğimiz günlerde Anneler Günü etkinliği için İzmir Buca'dan yola çıkıp Muğla'da geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İzmirli 24 kişiye rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara da acil şifa dileyerek başladı. Gözyaşlarına hakim olamayan ve hüngür hüngür ağlayan şarkıcı, Anneler Günü'nde böyle üzücü bir olay yaşanması sebebiyle etkinlikte şarkı söyleyemeyeceğini dile getirdi. Sevenlerini kırmamak için sahneye çıkan Hadise, kendisini bekleyen binlerce hayranına imza dağıtarak bol bol fotoğraf çektirdi.


 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482