banner480

Güzel Oyuncu Algı Eke'den müjde

Ekranların sempatik oyuncusu Algı Eke, Kanal D ekranlarında yayınlanacak ''İsimsizler'' adlı dizide hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Güzel Oyuncu Algı Eke'den müjde

Güzel oyuncu Algı Eke, uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu, Kanal D'nin iddialı dizisi ''İsimsizler'' ile seyirci karşısına çıkacak.''İDEALİST BİR DOKTORU CANLANDIRACAK''

Eke, İsimsizler dizisinde tıp fakültesindeki arkadaşlarının aksine tayini Güneydoğu bölgesine çıktığında tereddüt etmeden görevi kabul eden idealist bir doktor olan Elif Toprak'ı canlandıracak.

Doktor Elif, göreve başladığı yöredeki bazı gruplara inanıp, bölgeye gelen askeri gücün ortalığı daha da yangın yerine çevirdiğini düşünecek ve bu yüzden Kaymakam Fatih ile sık sık karşı karşıya gelecek.

ALGI EKE KİMDİR?

Algı Eke,(16 Eylül 1985, İstanbul), Türk oyuncu.

16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Aslen Artvinlidir ve Gürcü asıllıdır.Boşanmış bir anne babanın çocuğudur. Annesini 2013 yılının yaz aylarında kaybetmiştir.Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Berlin'e gitmiş, burada dramaturji okumuştur . Türkiye'ye döndükten sonra yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışmış ve Baba Ocağı adlı dizi ile televizyondaki oyunculuk hayatına başlamıştır. Ardından sırasıyla Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı ve Annem Uyurken dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 20 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmiş olan, başrollerini İlker Ayrık ile paylaştığı "Kedi Özledi" filminde "Kıymet" adlı karakterle romantik komedi türdeki filme hayat vermiştir.

Galip Derviş dizisinde Hülya Uçar karakterini oynamıştır. Ayrıca oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte netd.com adlı sitede Şişenin Dibi adlı bir program yapmış, ancak 2 Ağustos 2013 tarihinde program bitmiştir.


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482