Gülşen’in tektaşı dudak uçuklattı

Geçtiğimiz aylarda oğlu Azur Benan’ı kucağına alan güzel şarkıcı Gülşen, Beyoğlu'nda sahne aldığı bir mekan çıkışında kameralar tarafından görüntülendi.

Gülşen’in tektaşı dudak uçuklattı

Bebeklerini yeni kucaklarına alan çiçeği burnunda anne ve baba olan Gülşen ile Ozan Çolakoğlu çifti geçtiğimiz gece Beyoğlu'nda bulunan bir mekanda sahne performansı gösterdi.   
 
Şarkıcı Gülşen ve eşi başarılı aranjör Ozan Çolakoğlu birlikte konser verdikleri mekandan çıkarken gazetecilerin sorularını cevapladı. Bebeği Azur Benan ile ilgili merak edilenleri cevaplayan güzel şarkıcı Gülşen, oğluyla ilgili bilgiler de verdi. Gülşen oğlunun geceleri fazla huysuzluk yapmadığını ve akıllı bir bebek olduğunu söyledi. Gülşen ayrıca "Oğlumuza ilk günden beri kendimiz bakıyoruz. İleride yardım alabiliriz. Çünkü yaz geliyor ve tempomuz yoğun olacak" açıklamasını yaptı. 

Gülşen gazetecilerin sorularını cevapladıktan sonra sohbetin sonunda da muhabirlerin parmağında bulunan dev büyüklükteki tektaşı sorması üzerine de "Ozan'ım, eşim sağ olsun" diyerek espri yaptı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER