Gülşen’in oğlu Azur Benan denizde görüntülendi

Başarılı şarkıcı Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu çifti oğulları Azur Benan ile birlikte tatil sezonunu açtı. Azur Benan’ın denizle ilk tanışma anı ise görülmeye değerdi.

Gülşen’in oğlu Azur Benan denizde görüntülendi
Beş yıllık aşk yaşantılarının ardından 2016’nın Haziran ayında evlenen Ozan Çolakoğlu ve Gülşen çifti, yaz tatili sezonunu Bodrum’da açtı. Ünlü çift sevimli bebekleri Azur Benan’la birlikte denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.
 
Sevilen şarkıcı Gülşen, geçtiğimiz gün sabah saatlerinde aranjör eşi ve 4.5 aylık oğlu Azur Benan ile birlikte kaldıkları otelin plajına inerek ailece tatilin keyfini çıkardı.Şezlongta bir süre uzandıktan sonra kumsala inen Gülşen, yürüyüş yapmayı tercih etti. Denize ayaklarını sokarak sıcaklığını test eden şarkıcı, suyun soğuk olduğunu anlayınca girmekten vazgeçti. Şezlonguna geri dönen Gülşen, pareosunu üzerinden çıkartarak bikinisiyle güneşlenmeyi tercih etti.Ünlü çift bir süre güneşlendikten sonra bebekleri Azur Benan’ı da denizle tanıştırdı. Gülşen, eşinin kucağında ayakları suya giren oğlunun her anını telefonuyla kaydetti. Deniz ile tanışan minik Azur Benan ise bu anın tadını çıkararak keyiflendi.  
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER